LKI2502Y270MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKI2502Y270MF
JLCPCB Part #
C5367636
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 27uF 630V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS