KCGL2002G470MF
MFR.Part #
KCGL2002G470MF
JLCPCB Part #
C2874050
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.98Ω@100kHz 12.5mm 20mm 4000hrs@105℃ 400V 47uF 5mm 665mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS