KCGJ3002G121MF
MFR.Part #
KCGJ3002G121MF
JLCPCB Part #
C2874057
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
120uF 18mm 30mm 400V ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS