KCMD1802W220MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
KCMD1802W220MF
JLCPCB Part #
C18208555
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
18mm 22uF 450V 8mm ±20% Plugin,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS