LKMC1202C150MF
MFR.Part #
LKMC1202C150MF
JLCPCB Part #
C443184
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12.5Ω@100kHz 12mm 140mA@100kHz 15uF 160V 2.5mm 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS