NPXE0901E471MJTM
MFR.Part #
NPXE0901E471MJTM
JLCPCB Part #
C2976267
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 25V 470uF 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS