KCGI2502G820MF
MFR.Part #
KCGI2502G820MF
JLCPCB Part #
C2874054
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 400V 82uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS