KCXE1302G150MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
KCXE1302G150MF
JLCPCB Part #
C22391530
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 15uF 400V ±20% Plugin,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS