VK7E0841A331MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VK7E0841A331MV
JLCPCB Part #
C486893
Package
SMD,D10xL8.4mm
Description
10V 10mm 330uF 8.4mm ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS