EDCP24CD1
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
EDCP24CD1
JLCPCB Part #
C22438733
Package
SOD-123FL
Description
1uA 200W@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 5.14A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 SOD-123FL Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS