SMCJ58CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMCJ58CA
JLCPCB Part #
C484357
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16.1A 1uA 58V 71.2V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS