SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C3039952
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 24V 29.5V 2uA 38.9V 3kW 77.1A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS