SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C5449711
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS