SMBJ24CA-A
Extended
Manufacturer
Yenyo Technology
MFR.Part #
SMBJ24CA-A
JLCPCB Part #
C20502231
Package
DO-214AA (SMB)
Description
-65℃~+175℃ 15.42A 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA (SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS