SMAJ12CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ12CA
JLCPCB Part #
C698919
Package
DO-214AC(SMA)
Description
12V 14.7V 19.9V 20.1A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS