MD100A08D1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD100A08D1
JLCPCB Part #
C780426
Package
D1N
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 1.35V@300A 1.8kV 100A 4kA D1N Diodes - General Purpose ROHS