WRH24100D-8W
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
WRH24100D-8W
JLCPCB Part #
C22750022
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 125kHz 13mm 18V~36V 2 25.4mm 40mA 50.8mm 68uF 77% 8W Regulated type Short Circuit Protection、Automatic fault recovery ±100V Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS