VRB2412LD-30WR3
MFR.Part #
VRB2412LD-30WR3
JLCPCB Part #
C5369817
Package
DIP
Description
-40℃~+80℃ 1 1.5kV 100mVp-p 11.8mm 12V 18V~36V 2.5A 25.4mm 2700uF 300kHz 30W 50.8mm 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP Isolated Power Modules ROHS