AMDGT-151509DA50JZ
MFR.Part #
AMDGT-151509DA50JZ
JLCPCB Part #
C22372497
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-100mA、+100mA -40℃~+105℃ -9V、+15V 12.5mm 13.5V~16.5V 19.5mm 2 200kHz 2200uF 2W 50mVp-p 5kV 87% 9.8mm Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS