MGJ2D122005SC
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
MGJ2D122005SC
JLCPCB Part #
C5369911
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40mA、80mA -40℃~+105℃ -5V、20V 100Hz 100mVp-p 11.6V~12.4V 12.5mm 19.5mm 2 20mA 220uF 3kV@AC 9.8mm 90% Short Circuit Protection 塑封型 SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS