B0303S-1WR2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
B0303S-1WR2
JLCPCB Part #
C2992399
Package
SIP,11.6x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10mA 1W 2.97V~3.63V 220kHz 220uF 3.3V 303mA 30mVp-p 72% Short Circuit Protection SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS