LD20-23B09R2-M
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LD20-23B09R2-M
JLCPCB Part #
C46594406
Package
Plugin,52.4x27.2mm
Description
0.1W 100V~430V 100mVp-p 2.2A 20W 24mm 27.2mm 4kV 52.4mm 5400uF 84% 85VAC~305VAC 9V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Over Current Protection ±2% Plugin,52.4x27.2mm AC-DC Power Modules ROHS