MDW10-12S05
MFR.Part #
MDW10-12S05
JLCPCB Part #
C22750060
Package
Plugin,23.8x13.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10.2mm 10W 13.7mm 1300uF 20mA 23.8mm 2A 300kHz 5V 80mVp-p 82% 9V~18V Short Circuit Protection 插件,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS