MGJ2D051509SC
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
MGJ2D051509SC
JLCPCB Part #
C5369902
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+105℃ -8.7V、15V 100Hz 100mVp-p 12.5mm 19.5mm 2 20mA 220uF 3kV 4.5V~5.5V 40mA、80mA 9.8mm 90% Molded type Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS