G0303S-2WR2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
G0303S-2WR2
JLCPCB Part #
C7468952
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100kHz 100mVp-p 100uF 12mm 19.5mm 2 2.97V~3.63V 2W 6kV 84% 9.8mm Short Circuit Protection ±3.3V ±303mA、±15mA SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS