VRB4805YMD-10WR3
MFR.Part #
VRB4805YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5369719
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 2200uF 25.4mm 25.4mm 250kHz 2A 36V~72V 50mVp-p 5V 85% Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS