YSPI1040S-470M
MFR.Part #
YSPI1040S-470M
JLCPCB Part #
C50086693
Package
SMD,11.5x10mm
Description
145mΩ 3.3A 3.5A 47uH Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS