YSLF1275-470M
MFR.Part #
YSLF1275-470M
JLCPCB Part #
C693898
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.7A 47uH 64mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS