YSPI1030T-4R7M
MFR.Part #
YSPI1030T-4R7M
JLCPCB Part #
C49140867
Package
SMD,11x10mm
Description
13A 20.5mΩ 4.7uH 7A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS