YSPI0750T-4R7M
MFR.Part #
YSPI0750T-4R7M
JLCPCB Part #
C49140857
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 30.8mΩ 4.7uH 6.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS