YSLF7032-6R8M
MFR.Part #
YSLF7032-6R8M
JLCPCB Part #
C693857
Package
SMD,7x7mm
Description
1.6A 50mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS