YPRH0704-101M
MFR.Part #
YPRH0704-101M
JLCPCB Part #
C514812
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
100uH 600mA 610mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS