YSPI0718S-100M
MFR.Part #
YSPI0718S-100M
JLCPCB Part #
C51905139
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 155mΩ 2.3A 4A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS