YLM2012D-261T
MFR.Part #
YLM2012D-261T
JLCPCB Part #
C48886996
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 2 260Ω@100MHz 300mA 400mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS