YAL0307-102K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YAL0307-102K
JLCPCB Part #
C514869
Package
Plugin,D3xL8mm
Description
1.2MHz 1mH 30Ω 60@0.796MHz 60mA Color Band Inductor ±10% 插件,D3xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS