YP1005-331M
MFR.Part #
YP1005-331M
JLCPCB Part #
C724322
Package
SMD,10x9mm
Description
1.15Ω 330uH 520mA Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS