YPRH1209-681M
MFR.Part #
YPRH1209-681M
JLCPCB Part #
C718310
Package
SMD,12x12mm
Description
680uH 730mΩ 830mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS