YLM1513-551T
MFR.Part #
YLM1513-551T
JLCPCB Part #
C2858394
Package
SMD-4P,15x13mm
Description
-40℃~+125℃ 10A 2 550Ω@100MHz 6mΩ 80V SMD-4P,15x13mm Common Mode Filters ROHS