YB100505U102-0R3T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YB100505U102-0R3T
JLCPCB Part #
C3011206
Package
0402
Description
1 1kΩ@100MHz 1Ω 300mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS