YC248-JR-0716KL
MFR.Part #
YC248-JR-0716KL
JLCPCB Part #
C1733932
Description
16 16kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS