KNP100JT-73-130R
MFR.Part #
KNP100JT-73-130R
JLCPCB Part #
C3470020
Description
-40℃~+200℃ 130Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS