YC248-JR-0736KL
MFR.Part #
YC248-JR-0736KL
JLCPCB Part #
C1734001
Description
16 36kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS