YC248-FR-07931KL
MFR.Part #
YC248-FR-07931KL
JLCPCB Part #
C1737108
Description
16 62.5mW 8 931kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS