YC248-FR-07931RL
MFR.Part #
YC248-FR-07931RL
JLCPCB Part #
C1737179
Description
16 62.5mW 8 931Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS