AF122-FR-078K2L
MFR.Part #
AF122-FR-078K2L
JLCPCB Part #
C6463548
Package
0404
Description
2 4 62.5mW 8.2kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS