RT0805CRE07511RL
MFR.Part #
RT0805CRE07511RL
JLCPCB Part #
C4311749
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS