YC248-FR-0734RL
MFR.Part #
YC248-FR-0734RL
JLCPCB Part #
C874557
Description
16 34Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS