RC1206FR-0782R5L
MFR.Part #
RC1206FR-0782R5L
JLCPCB Part #
C488986
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS