RT0603DRE07430KL
MFR.Part #
RT0603DRE07430KL
JLCPCB Part #
C863102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS