YC164-JR-0782KL
MFR.Part #
YC164-JR-0782KL
JLCPCB Part #
C727868
Description
4 62.5mW 8 82kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS